Bestuur

 Voorzitter: Peter van Ieperen
Naam: Peter van Ieperen
Functie: Voorzitter
E-mail adres: peter@scfcdb.nl
Secretaris: Elvira Verdonk
Naam: Elvira Verdonk
Functie: Secretaris
E-mail adres: elvira@scfcdb.nl
Penningmeester: Benny Kusters
Naam: Benny Kusters
Functie: Penningmeester
E-mail adres: benny@scfcdb.nl
Algemene zaken & busreizen: Danny van de Griendt
Naam: Danny van de Griendt
Functie: Algemene zaken & busreizen
E-mail adres: danny@scfcdb.nl
PR & sponsoring: Maikel Scheffers
Naam: Maikel Scheffers
Functie: PR & sponsoring
E-mail adres: maikel@scfcdb.nl
Digitale en sociale media zaken: Theo Hermans
Naam: Theo Hermans
Functie: Digitale en sociale media zaken
E-mail adres: theo@scfcdb.nl
Algemene zaken: Leon Kerssens
Naam: Leon Kerssens
Functie: Algemene zaken
E-mail adres: leon@scfcdb.nl