Ons bestuur

 

 Voorzitter: Peter van Ieperen
Naam: Peter van Ieperen
Functie:  Voorzitter
Woonplaats:  Empel
Geboortedatum:  7 juli 1963
Burgerlijke staat:  Gehuwd met Helma
Kinderen:  Mitch en Nick
Beroep:  Touringcarchauffeur
Opleiding: MAVO
Hobby’s: FC Den Bosch & computeren
E-mail adres: peter@scfcdb.nl
Secretaris: Fabian van Tiel
Naam: Fabian van Tiel
Functie: Secretaris
Woonplaats: Vught
Geboortedatum: 4 april 1994
Burgerlijke staat: In een relatie
Kinderen: 0
Beroep: Communicatie bij Opel Nederland
Opleiding: SPECO Sport & Media
Hobby’s: FC Den Bosch, Formule 1, vrienden
E-mail adres: fabian@scfcdb.nl
Penningmeester: Benny Kusters
Naam: Benny Kusters
Functie: Penningmeester
Woonplaats: Rosmalen
Geboortedatum: 20 november 1963
Burgerlijke staat: Getrouwd met Ilse sinds 1988
Kinderen: Renée en Jordy
Beroep: Controller
Opleiding: SPD Bedrijfsadministratie
Hobby’s: Voetbal en in het bijzonder FC Den Bosch
E-mail adres: benny@scfcdb.nl
Algemene Zaken & Busreizen: Danny v/d Griendt
Naam: Danny van der Griendt
Functie: Algemene Zaken & Busreizen
Woonplaats: ‘s-Hertogenbosch
Geboortedatum: 6 juni 1968
Burgerlijke staat: Ongehuwd
Kinderen: Lindy
Beroep: Service merchandiser Amacom
Opleiding: LTS
Hobby’s: Voetbal + vrouwen
E-mail adres: danny@scfcdb.nl
PR & Sponsoring: Maikel Scheffers
Naam: Maikel Scheffers
Functie: PR & sponsoring
Woonplaats: Dorst
Geboortedatum: 7 september 1982
Burgerlijke staat: Vrijgezel
Kinderen: 0
Beroep: Professioneel tennisser
Opleiding: HAVO & Sports Management Cruyff Institute
Hobby’s:  Voetbal (FCDB) en Tennis
E-mail adres: maikel@scfcdb.nl
ICT, Social Media & Juridische Zaken: Jordy Kusters
Naam: Jordy Kusters
Functie: ICT, Social Media & Juridische Zaken
Woonplaats: Rosmalen
Geboortedatum: 1 december 1996
Burgerlijke staat: In een relatie
Kinderen: 0
Beroep: Student Radboud Universiteit Nijmegen
Opleiding: Rechtsgeleerdheid
Hobby’s: FC Den Bosch/vrienden/sporten
E-mail adres: jordy@scfcdb.nl
Algemene Zaken/Sponsoring: Leon Kerssens
Naam: Leon Kerssens
Functie: Algemene zaken/Sponsoring
Woonplaats:
Geboortedatum:
Burgerlijke staat: Gehuwd
Kinderen:
Beroep:
Opleiding:
Hobby’s:
E-mail adres: leon@scfcdb.nl